ACISIZ LAZER EPİLASYON MÜMKÜN MÜ?

Kadınların ve erkeklerin ortak sorunu olan tüyler, düzenli olarak temizlenmelidir. Sağlığı tehdit eden ve bakteri oluşumuna zemin hazırlayan tüyler, aynı zamanda görüntü olarak da hoş karşılanmaz. Çekici ve kusursuz gözükmeye önem veren bayanlar farklı tüy temizle uygulamalarını deneyerek en verimli uygulamayı bulmaya çalışırlar. Tüyleri temizleme derdinden tamamen kurtulmak için kalıcı çözün olan lazer epilasyon mucizesiyle tanışmak gerek. Kısa bir uygulama süresinden sonra tüyler tamamen hayatımızdan çıkar. Ülkemizle birlikte tüm dünyada kullanılan yöntem çok sevildi ve birçok kişi tarafından onay aldı. Ağrısız olması ve uygulama sonrasında sosyal hayatı etkilememesi uygulamanın olumlu yanlarındandır.

Lazer Epilasyonda Acı Hisseder miyim?

Bir yandan tüylerinizden sonsuza dek kurtulmak bir yandan acı çekmekten korkuyorsanız sizi lazer epilasyon yaptırmaya davet ediyoruz. İğneli epilasyon kesin çözüm veren yöntem olmakla birlikte uygulama sırasında acı hissedersiniz. Lazer epilasyon uygulama süresi olarak daha kısadır ve uygulama sırasında acı nerdeyse yoktur. Eski model epilasyon cihazlarında acı hissi daha çokmuş ve sarı renkteki kılların yakılmasında problemler oluyormuş. Lakin son teknoloji harikası diyot lazer epilasyon en küçük tüyleri bile yakalar, seans sayısını kısaltarak sizi sonuca götürür. Üstelik uygulama acısız ve sancısızdır.

Lazer epilasyon, erkeklerde ve bayanlarda farklı sürelerde etki göstermektedir. Erkeklerin dezavantajı kılın büyümesini tetikleyen testosteron hormonudur. Erkeklerin derilerinin kalın yapıda olması da omuzlardaki tüylerin yol edilmesi süresini biraz uzatır. Bayanlar gebelik dönemlerinde epilasyon uygulaması yaptırmamalıdır. Bronz ciltlerle olumlu sonuçlar alınması için cildin normal rengine dönmesi beklenmelidir. Ciltteki açık yaralar uygulama yapmayı engelleyecektir.

Uzman ekipler tarafından güvenli bir şekilde yapılması gereken epilasyon uygulamasının fiyatı da değişkenlik gösterir. Ankara lazer epilasyon hizmeti veren birçok klinik bulunur, her biriyle bire bir görüşmek ve kıl muayenesinden sonra fiyat bilgisi almak gerekir.

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s