Lazerle Epilasyon Kesin Çözüm müdür?

Hormon salgısının artmasıyla vücudumuzun bazı bölgelerinde çıkan tüyler hayatımız boyunca bizimle olacaktır. Sağlığa hijyene önem veren birçok kişi tüylerini temizleyerek olası kötü görüntülerden uzaklaşmak isterler. Geçici yöntemlerle temizlenen tüyler, belirli süre sonra tekrar çıkar ve daha güçlü hale gelir. Kıl köküne direkt müdahale edilmedikçe yapılan her temizleme yöntemi kısa süreli olacaktır ve her ay başa geri dönülecektir. Tüylerinizden tamamen kurtulmak istiyor ve her an pürüzsüz bir vücuda sahip olmak istiyorsanız lazer epilasyon size istediğiniz görüntüyü sunacak. Uzman kişiler tarafından doğru şekilde yapıldığı sürece,  size kesin çözüm sunar. Seanslar kısa ve acısız gerçekleşir, sadece ayda bir kere yarım saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır.

Lazer Epilasyonun Farkı Nedir?

Kalıcı tüy dökme yöntemlerinin başında gelen lazer epilasyon uygulamasında hiçbir acı hissetmezsiniz. Acı eşiği düşük kişilerde çok az bir acı hissedilse de ağrısız ve acısız bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Diot lazer modelinde soğutma sistemi koyularak hissedilecek acının ortadan kaldırılması düşünülmüştür. Uygulama sırasında acı hissedilmesinin bir nedeni de uygulama yapan kişinin tecrübesiz olmasıdır. Gerekli ayarlamalar yapılırsa sorunsuz bir uygulama geçirirsiniz.

Lazer epilasyon sonrasında birçok kişide tüylenme sona ermiştir. Hormonal bir değişimde sarı ve cansız tüyler çıkabilse de genel itibariyle yöntemden alınan sonuçlar mükemmeldir. Erkeklerin derileri kalın olduğundan ve testosteron salgıladıklarından tüylerin tamamen yok edilme süresi bayanlara göre uzun olacaktır.

Vücudunuzda açık bir yara varsa, uçuk bulunuyorsa, yakın zamanda ameliyat geçirdiyseniz ve hamileyseniz epilasyon yaptırmayı bir süre ertelemelisiniz. Tam kanıtlanmasa da adet döneminden birkaç gün önce ve birkaç gün sonra uygulama yaptırırsanız daha çok acı hissedebilirsiniz. Lazer epilasyon fiyatları araştırmanızda farklı rakamları duymanız çok normaldir. Kullanıla cihazın özellikleri, klinik popülerliği, uygulama yapan kişinin kim olduğu ve seans süresi fiyatlandırmada büyük etki gösterecektir.

2016 Lazer Epilasyon Fiyat Listesi yakında burada ….

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları

Tüm Bacak Lazer Epilasyon Fiyatları

yakında tamamı burada, takip etmeye devam edin!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s