Lazer Epilasyon – Epilasyon Uygulamaları – Ankara

Lazer Epilasyon

Diğer epilasyon uygulamalarına kıyasla, lazer epilasyon uygulaması ağrısız ve uzun süre etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kullanımı artan lazer teknolojisi epilasyon uygulamalarında da yoğun olarak kullanılmakta ve mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Lazer epilasyon uygulaması ile kıl köklerine lazer ışınları etki eder ve bu sayede kıl köklerinin ısınarak canlılığını yitirmesini sağlar. Isınma sonucu zarar gören ve canlılığını yitiren kıl kökleri ise bir süre sonra düşer ve yeniden kıl oluşumunu gerçekleştiremez. Lazer epilasyon uygulamasında kullanılan lazer ışınlarının yaymış olduğu ısının hissedilmemesi ve ağrısız olarak tamamlanması için epilasyon cihazlarında soğutucu başlıklar kullanılmaktadır.

Lazer epilasyon Ankara uygulaması seans süresi ve sayısı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir, bunun sebebi ise kişinin ten rengi, kıl rengi ve yoğunluğu gibi faktörlerin uygulamanın tamamlanma hızını etkilemesidir. Açık ten rengi ve koyu kıl rengine sahip kişilerde uygulama hızlı ve etkili tamamlanabilirken, koyu ten rengindeki kişilerde uygulamanın etkisi daha yavaş görülmektedir. Lazer ışınlarının oluşturmuş olduğu yoğun etki sebebi ile uygulama bazı kişilere yapılmamaktadır, aşırı hassas bir cilde sahip kişilerde lazer epilasyon uygulaması ağrılı olmakta ve etkili sonuçlar ne yazık ki alınamamaktadır. Bu sebeple uygulamaya başlanılmadan önce doktorunuz tarafından cilt analizi yapılır ve gerekirse uygulama yapılacak bölge üzerinde küçük bir alan belirlenip deneme atışı yapılarak lazer epilasyon uygulamasına devam edilip edilemeyeceğine karar verilir.


 

Lazer epilasyon uygulamaları ile etkili ve ağrısız sonuçların keyfini yaz boyunca çıkarabilirsiniz. Diğer epilasyon uygulamalarının sürekli tekrar edilmesi yada ağrılı olarak uygulanması can sıkıcı olabilir. Bu sebeple lazer ile uygulanan lazer epilasyon uygulamasını tercih etmeli ve rahatlığın keyfini yaşamalısınız. Lazer epilasyon uygulaması Ankara epilasyon merkezleri hakkında detaylı bilgi için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Ankara’da lazer epilasyon uygulaması, Ankara’da lazer epilasyon fiyatları, lazer epilasyon ankara merkezleri nerelerde gibi sorularınıza yakın zamanda blog sitemizden ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s